NEW VIDEO:MwanaFA-asanteni kwa kuja

Audio iliachiwa toka December 2015 ila leo kazi ni kwetu kuitazama video…. imefanyikaAfrika Kusini, ndiyo hii hapa chini unaweza kuitazama kisha tuachie comment yako FAakipita ajue watu wake wamemuandikia nini.


Post a Comment
My photo

Hi, I`m Sostenes, Electrical Technician and PLC`S Programmer.
Everyday I`m exploring the world of Electrical to find better solution for Automation. I believe everyday can become a Electrician with the right learning materials.
My goal with BLOG is to help you learn Electrical.
Powered by Blogger.